CLAAS представила термінал S10 із повним функціоналом ISOBUS

21 липня 2016 48 0
Термінал S10 із повним функціоналом ISOBUS
CLAASТермінал S10 із повним функціоналом ISOBUS

Термінал S10 від компанії CLAAS – це головний інтерфейс управління та контролю важливих функцій трактора та агрегатованих із ним машин. У доповнення до систем рульового керування, бортових відеокамер, тепер термінал S10 варто використовувати для керування іншими пристроями ISOBUS, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу компанії.

Нині компанія CLAAS розширила спектр застосування новими функціями ISOBUS – Section Control (контроль секцій) та Task Management (управління завданнями). Тож у майбутньому за допомогою єдиного терміналу можливо буде керувати всіма функціями ISOBUS.

Розширені функції терміналу S10 дають оператору ще більше можливостей у роботі із трактором. Хоча раніше також вже існувала можливість контролю, регулювань та оптимізації роботи навісним обладнанням ISOBUS з допомогою дисплея S10 за допомогою функції ISOBUS UT.

CLAAS представила термінал S10  із повним функціоналом ISOBUS

Section Control – автоматичний контроль секцій

Завдяки новій вбудованій функції Section Control вдається уникнути небажаного перекриття шляхом автоматичного вимикання секцій як при роботі з оприскувачами, розкидачами добрив, так і при використанні сівалок. Крім того, передбачена можливість індивідуального налаштування для обробки поворотних смуг не правильної форми.

Task Management – управління завданнями для професіоналів

Інтеграція функції ISOBUS Task Management у систему управління термінала S10 буде особливо цікавою підрядникам і керівникам великих підприємств. Компанія CLAAS пропонує функцію Task Management у версіях TC Basic і TC Geo.

CLAAS представила термінал S10  із повним функціоналом ISOBUS

За допомогою програми розробки та управління завданнями на офісному комп’ютері можна створити докладні робочі алгоритми з обробки окремих ділянок і передати їх на трактор. За потреби, оператор може в будь-який момент змінити та оптимізувати деякі параметри завдання за допомогою терміналу S10. Водночас можна легко створити документацію та звітні документи, що відповідатимуть параметрам уже наявного у господарстві програмного забезпечення по по бухгалтерському відображенню та управлінню виробничими процесами.

Функція Task Management TC Geo дає змогу отримати значущі дані, необхідні для точного позиціонування кожної секції, як то об’єми внесення добрив, засобів захисту чи інсектицидів. Із трактора ці дані передаються до офісного ПЗ підприємства й можуть використовуватися як основа для складання майбутніх робочих завдань. Це дає можливість раціонально розподіляти добрива й засоби захисту рослин залежно від врожайності, тобто скоротити виробничі витрати та зменшити навантаження на довкілля.

CLAAS представила термінал S10  із повним функціоналом ISOBUS

Прикладом є використання CLAAS CROP SENSOR ISARIA разом із розкидачем добрив із функціоналом ISOBUS. У цьому випадку S10 одночасно керує двома пристроями ISOBUS на основі прикладних геореферентних карт внесення добрив.Уже з осені нові функції ISOBUS Section Control і Task Management терміналу S10 будуть інтегровані в трактори CLAAS від серії ARION до XERION з можливістю встановлення в якості додаткового оснащення на машинах інших виробників.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%
Матеріали за темою