CLAAS представила косарку DISCO 1100 TREND

20 липня 2016 90 0
DISCO 1100 TREND
CLAASDISCO 1100 TREND

Компанія CLAAS представила нову косарку DISCO 1100 TREND, яка гарантує високу продуктивність при косовиці трав за рахунок простоти використання і робочої ширини в 10,7 м, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу компанії.

Нова косарка створена на базі DISCO 1100 C BUSINESS, яка була представлена ​​в минулому році, з ідентичною робочою шириною, і на сьогоднішній день є найбільш ефективною з наявних на ринку навісних косарок з плющилкою. У простої у використанні DISCO 1100 TREND плющилки немає, що робить її ідеальною технікою для фермерів, які розраховують на використання власного обладнання при косовиці трав.

Косарка DISCO 1100 TREND поєднує в собі високу ефективність і простоту, а отже, передбачає надійність і довговічність агрегату. Це означає, що робота виконується механічно. Виняток становить лише єдиний електронний блок управління, що відповідає за роздільний підйом секцій. Всі інші настройки легко встановлюються механізатором через гідророзподільник трактора. Тим самим, косарка ідеально підходить для тракторів потужністю від 160 к.с. і вище.

У DISCO 1100 TREND використовується перевірений і зарекомендував себе косильний брус MAXCUT з системою ACTIVE FLOAT. Застосовуючи цю технологію, механізатор може в будь-який момент роботи налаштовувати ступінь тиску косарних секцій на грунт — в залежності від мінливих умов косовиці. Як і у всіх косарках DISCO, в цій моделі регулюється висота зрізу трави. Адаптована система трансмісії дозволяє їй працювати на знижених частотах обертання — близько 850 об/хв, що істотно скорочує витрату дизельного палива.

CLAAS представила косарку DISCO 1100 TREND

Довговічність косарок DISCO 1100 TREND забезпечується цілим рядом захисних пристроїв. У разі наїзду на перешкоду система SAFETY LINK оберігає привід косарного бруса від пошкоджень. Додатковий безперервний захист обох секцій забезпечує гідравлічна система захисту від наїзду на перешкоди. В системі підтримується постійний тиск масла, завдяки цьому косарна секція, яка потрапила під впливу, відхиляється назад і вгору, а потім знову повертається в робочу позицію після того, як перешкода було пройдено.

Незважаючи на свою ширину, ця дискова косарка транспортується без будь-яких проблем. Телескопічні рами з легкістю переводять робочі механізми в вертикальне положення позаду трактора. Захисні фартухи автоматично складаються з боків або зверху. В результаті трактор разом з компактно складеною косаркою можуть безпечно переміщатися по дорозі і маневрувати при габаритах менше 4 м по висоті і 3 м по ширині.

Агрегатування здійснюються просто. Косарка DISCO 1100 TREND, як і всі інші моделі DISCO, оснащена гідравлічним роз'ємом KENNFIXX. Магнітне захоплення гарантує безпечну фіксацію гідравлічного шланга при зчепленні. Є можливість оснащення косарки світлодіодними ліхтарями.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

61%
Матеріали за темою