АМАКО продемонструвала нові комбайни на Запоріжчині

13 липня 2016 114 0
Запорізькі аграрії відвідали демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson
Latifundist.comЗапорізькі аграрії відвідали демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson

Запорізькі аграрії відвідали демонстраційний тур комбайнів Massey Ferguson, який відбувся 12 липня на базі підприємства «Агро Рівнопілля» у с. Рівнопілля Гуляйпільського району Запорізької області.

Компанія АМАКО за підтримки корпорації AGCO спільно презентували аграріям нову високоефективну техніку: комбайни Massey Ferguson серії Т7 і 7370 Beta, трактор MF 8690, дискову борону Challenger 1435-29, плуг Rabe Kormoran, телескопічний навантажувач MF 9407S, зернову сівалку Challenger 9531 і зерновоз IVECO Stralis з напівпричепом WIELTON.

«Ми працюємо з АМАКО приблизно 10-12 років. У нас 15-17 одиниць комбайнів Massey Ferguson. До речі перший мій комбайн, коли я починав займатися сільським господарством, був MF 40. Після цього зупинив свій вибір на цих комбайнах, якісна техніка. Для обмолоту зерна, по-моєму, найкращі комбайни Massey Ferguson», — зазначив директор підприємства «Агро Рівнопілля» Сергій Курман.

За його словами, в активі підприємства знаходяться як роторні, так і клавішні комбайни, зокрема моделі MF 9690 і MF 7274, які не викликають нарікань у роботі.

«У нас ряд підприємств, в яких все намагаємося тримати у порядку. Робимо маленьку Європу! Колектив є, команда хороша, техніка якісна», — зазначає аграрій.

За словами генерального директора компанії АМАКО Дмитра Бородія, техніка обов'язково повинна бути простою, технологічною, ефективною і надійною.

«Massey Ferguson T7 можна порівняти з айфоном, ним може користуватися навіть дитина. Він досить простий, сучасний і технологічний. Кожен комбайн повинен знайти свого покупця. Т7 це комбайн з перевіреною конструкцією, яка пройшла випробування полем у США й Австралії. У минулому році разом з корпорацією AGCO ми вирішили протестувати його і на українських полях, після чого залишилися задоволені результатами», — зазначив Дмитро Бородій.

За словами представника компанії, не дивлячись на недавню появу на ринку, питань з обслуговуванням техніки та наявності запчастин не виникає.

«Близько 70-80% запчастин ідентичні з уже наявними на українському ринку моделями Massey Ferguson. Навіть якщо чогось немає в Україні, на території Європи у AGCO є власний хаб, доставка запчастин з якого займе близько 2-3 днів», — сказав він.

За словами Дмитра Бородія, комбайн простий у своїй конструкції, так як у нього у 3 рази менше робочих приводів, ніж у будь-якого конкурента, а при зміні культур не вимагає серйозних змін у налаштуваннях.

«Він вільно захоплює будь-яку культуру. Налаштування можуть займати всього близько 15 хвилин», — зазначив генеральний директор.

Результати роботи комбайнів дивіться на сайті компанії АМАКО.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

8мм

Вологість

83%