Фермери змушені здавати новий урожай зернових на 7% дешевше

15 липня 2016 91 0
Ціна на зернові з нового врожаю знизилась на 6-7%
shop.ortoincassetta.itЦіна на зернові з нового врожаю знизилась на 6-7%

Ціна на зернові з нового врожаю знизилась на 6-7% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зернотрейдери користуються безвихіддю дрібних і середніх виробників. У них немає власних зерносховищ і вони вимушені продавати продукцію за безцінь, заявив в ефірі «Обоз.TV» заступник голови Аграрної партії України (АПУ) Денис Марчук, пише прес-служба АПУ.

«Виробники, які працюють у полі, отримують буквально мінімум. Якби була розвинена інфраструктура на місцях, зерно можна було б притримати і потім отримати значно вищий прибуток. Більшість елеваторів належать зернотрейдерам. І вони диктують умови», — сказав він.

За його словами, вони знають, що виробники вимушені продавати продукцію зараз. Бо їм потрібно віддавати позики взяті під посівну. Будувати власних зерносховищ дрібні і середні виробники самостійно не у змозі.

«Кредити в українських банках можна отримати під 30-35% річних. Тоді як зернотрейдери мають компанії за кордоном і беруть позики під 2-3%. У таких умовах малий і середній бізнес неконкурентоспроможний», — зазначає Денис Марчук.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

9.8мм

Вологість

83%