В Україні створено атлас вільних земель для бійців АТО

16 липня 2016 54 0
На Дніпропетровщині створено перший в Україні атлас вільних земель для бійців АТО
Дніпропетровська ОДАНа Дніпропетровщині створено перший в Україні атлас вільних земель для бійців АТО

Перший в Україні атлас вільних земельних ділянок створено на Дніпропетровщині, пише прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Це 2 томи карт та інформації про вільну сільськогосподарську землю для бійців АТО. Робота з добору нових ділянок продовжується», — повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За його словами, у якому районі є вільна земля, її основні характеристики та площа. Дніпропетровщина першою в Україні зібрала цю інформацію в єдиному атласі. У ньому відомості про 2,5 тис. га сільскогосподарської землі.

«Кожен учасник АТО, який звертається за отриманням землі, зможе легко підібрати ділянку за допомогою атласу. Тепер йому нікуди не треба їздити, щоб вибрати і оглянути землю. В атласі є вся інформацію про ділянку, а також вказано її розташування на карті. На сьогодні в атласі зібрана інформація про 2,5 тис. га вільних земель регіону. Це 2 томи. Підбір землі продовжується, у планах і наступні видання», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Атласом вже користуються в єдиному вікні з оформлення землі учасникам АТО Дніпропетровської області. Його передадуть і в Центр допомоги бійцям АТО та членам їх родин при ОДА, у 22 його філії та в усі підрозділи Держгеокадарстру.

«1300 захисників вже отримали землю в містах та районах Дніпропетровщини. Ще 3,5 тис. у процесі оформлення документів», — наголосила начальник Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Катерина Чередник.

Також додається, що оформлення проектної документації для бійців АТО безкоштовне. Ці витрати взяв на себе обласний бюджет.

«Подати документи на землю захисники можуть в єдиному вікні з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Також це можна зробити у Центрі допомоги бійцям АТО та у 22 його філіях.

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

9.5мм

Вологість

83%