Claas представила нову систему корекції сигналу RTK

23 серпня 2016 73 0
Система корекції сигналу RTK Claas RTK FIELD BASE
claas-group.comСистема корекції сигналу RTK Claas RTK FIELD BASE

Компанія Claas представила нову систему корекції сигналу RTK, повідомляє Traktorist.ua.

При здійсненні операцій на полі з великою шириною захвату автоматичні системи дозволяють уникати прогалин та дублювання. Проте, для використання автоматичних систем з найвищим рівнем точності необхідний сигнал корекції RTK, який в певних регіонах буває обмежений, а в деяких взагалі відсутній. Випуск нової системи RTK FIELD BASE означає, що тепер фермери не будуть залежати від стаціонарних передавачів чи мобільних комунікацій. Це дозволить використовувати сигнал корекції у будь-якому місці та без будь-яких обмежень.

«Система RTK FIELD BASE має двочастотний приймач GPS та GLONASS, який забезпечує найвищий рівень точності та надійності. Максимальне відхилення становить від 2 до 3 см, а якість сигналу корекції майже така ж, як і від стаціонарних передавачів. Залежно від рельєфу і нормативно-правової бази, пов'язаної з використанням радіосигналів, система може забезпечити надійний діапазон сигналу від 3 до 5 кілометрів. Якщо це допускається нормативними актами, ще більший діапазон може бути досягнуто за рахунок використання зовнішньої технології радіозвязку», — сказано у повідомленні.

Система RTK FIELD BASE може використовуватися в будь-якому місці і в будь-який час, скрізь, де прийом сигналу корекції слабкий або взагалі відсутній. Завдяки компактним розмірам пристрою та практичному штативу його дуже легко перевозити і встановлювати.

Нова мобільна опорна станція Claas RTK FIELD BASE буде доступна на ринку з 1 жовтня 2016 року.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 17°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

60%