Уряд «глухий» до аграрного сектору — Скоцик

22 липня 2016 100 0
Скасування спецрежиму ПДВ вимило з АПК 20 млрд грн
radio24.uaСкасування спецрежиму ПДВ вимило з АПК 20 млрд грн

Скасування спецрежиму ПДВ спричинило втрату аграрним сектором України 20 млрд грн. Про це заявив голова Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик в своєму блозі на «Ліга.net».

«Уряд «глухий» і до аграрного сектору. Конкурентна перевага України — галузь, яка могла б витягнути українців із прірви. Бюджетоутворююча галузь послідовно знищується. Цього року обігові кошти скоротяться ще на таку ж суму», ― зауважує він.

За його словами, цього року обігові кошти скоротяться ще на таку ж суму. При цьому, кредити видаються під 35-40% річних. Тоді, як конкуренти українського виробництва в Європі та США мають або державні дотації, або кредити під 3-5 % річних.

«Який можна зробити висновок з ситуації в Україні? Невтішний. Уряд не працює. Тенденції не змінюються. Відбувається стрімке падіння української економіки. Як наслідок, знижуються і соціальні стандарти. Щодня погіршується рівень життя українців. Так, ми стаємо біднішими. У тренді знову популізм. Саме він і є найбільшим злом, саме він і є основою урядової риторики», — підсумував Віталій Скоцик.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%
Матеріали за темою