США допоможе Україні у боротьбі з АЧС

24 липня 2016 50 0
АЧС продовжує крокувати Україною
elle.pp.uaАЧС продовжує крокувати Україною

Держпродспоживслужба та Уряд США співпрацюють у різних проектах, спрямованих на зменшення загрози від особливо небезпечних хвороб тварин, а також на підвищення біобезпеки та біологічного захисту в Україні, пише прес-служба Держпродспоживслужби.

У рамках проекту технічної допомоги «Програма залучення до спільної біологічної діяльності» Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США (АЗЗ) уряд США підтримав модернізацію державних лабораторій ветеринарної медицини у Дніпровській, Львівській та Луганській областях, а фахівці лабораторій пройшли навчання по сучасних методах діагностики та міжнародних практик з біобезпеки і біологічного захисту.

«Крім того, за сприяння АЗЗ були проведені тренінги для співпрацівників лабораторій ветеринарної медицини на тему: «Кількісна полімеразна ланцюгова реакція у реальному часі», спрямовані на діагностику таких захворювань, як африканська чума свиней та лептоспіроз (два важливих захворювання для України та регіону)», — сказано у повідомленні.

Також додається, що АЗЗ також сприяло підвищенню якості моніторингу та контролю за АЧС та іншими захворювання тварин лабораторної мережі країни шляхом надання Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи діагностикумів та розхідних матеріалів, необхідних для своєчасного встановлення та підтвердження діагнозу.

«Держпродспоживслужба та АЗЗ продовжують співпрацю з метою захисту від потенційних загроз біобезпеки України та регіону у цілому», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

61%