Лозівські машини провели День поля

26 липня 2016 111 0
Більше 20 агрегатів показали роботу «у полі»
Лозівські машиниБільше 20 агрегатів показали роботу «у полі»

День поля «Лозівські машини» відбувся 21 липня 2016 р. у смт Краснопавлівка (Лозівський район, Харківська область) на базі ПСП «Гарант», повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу компанії.

Захід було організовано з метою демонстрації сучасної енергоефективної сільгосптехніки вітчизняного виробництва, а також в рамках реалізації практичних завдань інноваційно-освітнього кластера «Агротехніка».

День поля зібрав понад 500 учасників — керівників агропідприємств, обласних і районних об'єднань, роботодавців в аграрній сфері, представників науково-дослідних і освітніх установ, а також фахівців аграрної галузі як України — з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської та Сумської областей, так і з країн Прибалтики та Європи — Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Болгарії і Румунії.

Лозівські машини провели День поля

«Застосування інноваційної енергоефективної сільгосптехніки вітчизняного виробництва дасть можливість українським аграріям стати конкурентними не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку. Вкладені інвестиції в високотехнологічну ресурсозберігаючу техніку дійсно працюють. Сьогоднішній захід — це для всієї країни хороший приклад того, що вітчизняне машинобудування і технології можуть бути не гіршими, й іноді і кращими за європейські. Це шлях, який ми обрали і подолаємо, консолідувавши зусилля, — представників кластеру «Агротехніка», інженерів, конструкторів, аграріїв, працівників заводу» — зазначив народний депутат України, почесний Президент АТ УПЕК Анатолій Гіршфельд.

На Дні поля для гостей і учасників був проведений масштабний демо-показ повної лінійки ґрунтообробної та посівної техніки «Лозівські машини» — більше 20 агрегатів показали роботу «в полі». Після проходження кожного агрегату фахівці оцінювали як ефективність роботи знаряддя, так і якість виконання операцій.

Особливий інтерес в учасників Дня поля викликали зразки нової техніки «Лозовських машин». На заході були представлені новинки 2016 р. — дискова борона «Дукат» (3 м), глибокорозрохлювач «Франк» (2,5 м), роторна борона «Динар» (6,4 м).

Лозівські машини провели День поля

«У цьому році ми також плануємо представити дискову борону «Дукат-6», важку зубову борону «Ліра XL», та важку дискову борону «Дукат XL». Також приступаємо до випробувань лінійки техніки для точного землеробства, що дозволить поєднати кілька операцій з обробки грунту та заощадити 50% і більше від внесених добрив», — зазначив Роман Гіршфельд.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 20°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

76%
Матеріали за темою