BKT представила ряд шин для обприскувальної техніки

2 серпня 2016 115 0
Обприскувач з шинами BKT
BKTОбприскувач з шинами BKT

Компанія BKT представила одразу кілька нових моделей шин для оприскувачів, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу компанії.

Перша модель, Agrimax Spargo, це радіальна шина, розроблена спеціально для виконання операцій по обприскуванню і для просапних культур, оскільки вона може витримувати більшу вантажопідйомність, підтримуючи однаковий внутрішній тиск шини, зберігаючи, таким чином, продуктивність культур і зменшуючи утрамбовку ґрунту.

Ця шина може використовуватися, як на ґрунті, так і на дорожньому полотні, забезпечує в обох випадках максимальний комфорт водіння і відмінний рівень стабільності. Нині на ринку є чотири розміри цієї моделі: VF 380/85 R 38, VF 380/90 R 46 VF 380/105 R 50 і VF 420/95 R 50.

Також BKT може похвалитися повною гамою вузьких шин, що ідеально підходять не тільки для польових обприскувачів, а також для транспортних засобів, які використовуються для просапних культур або для збору винограду на виноградниках.

Першою в списку є Agrimax RT 945, вузький протектор якої був спеціально розроблений для захисту грунту і для захисту врожаю. Чудова здатність самоочищення полегшує переміщення після роботи на полі на дорожнє полотно, підтримуючи постійну делікатність в зіткненні з ґрунтом. Крім того, шина є ідеальною для виконання операцій по обприскуванню, вона відрізняється серед продуктів BKT особливою ​​схильністю до просапних культур. Для цієї моделі було розроблено сім розмірів.

Agrimax RT 955, радіальна шина ВКТ, яка підходить для важких машин, використовуваних для збирання врожаю, вона ідеально підходить для використання на просапних культурах. Ця модель представлена ​​в двадцяти різних розмірах. Agrimax RT 955 оснащена спеціальним малюнком протектора і заокругленою боковиною, гарантуючи чудову тягу і постійний контакт із ґрунтом.

Дві остані моделі,Agrimax RT 855 і Agrimax RT 765, спеціально розроблені як для обприскування просапних культур, так і для збору винограду.

BKT представила ряд шин для обприскувальної техніки

Це перші радіальні шини, які відрізняються комфортом водіння і тягою. Вони ідеально підходять також для обробки ґрунту і переміщення на полі і на дорозі. Вони представлені ​​в сорока чотирьох різних розмірах.

Шина серії 70 BKT, чудово підходить для екіпіровки польових обприскувачів та сучасних тракторів, що виконують важкі операції. Спеціальна суміш нового покоління робить її виключно стійкою до порізів і зносу. До високої міцності додається унікальне зчеплення шини з дорогою і мінімальна утрамбовка ґрунту.

Виконано за допомогою Disqus