На Миколаївщині знищено 310 свиней

2 серпня 2016 95 0
Через АЧС на Миколаївщині знищують свиней
pixabay.comЧерез АЧС на Миколаївщині знищують свиней

У Новоодеському районі (Миколаївська область) вилучено та утилізовано шляхом спалювання 310 голів свиней через африканську чуму свиней (АЧС), пише прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

З метою локалізації осередку надзвичайної ситуації на в’їздах до м. Нова Одеса встановлено 4 карантинно-поліцейські пости, які забезпечують контроль за переміщенням свиней та продукції з них, визначено та облаштовано місце для спалювання трупів свиней на території Новоодеської міської ради.

«Співробітники головного управління ДСНС України у Миколаївській області надають допомогу місцевим органам влади та суб’єктам реагування на надзвичайну ситуацію у проведенні подвірних обходів, вилученню та знищенню свиней. Крім того, організовано широку роз’яснювальну роботу серед населення і власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней та заходи біологічного захисту приватних господарств громадян, підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом свиней», — сказано у повідомленні.

Також додається, що наразі тривають роботи по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На місці події працюють представники органів місцевої влади, ветеринарної медицини, робоча група головного управління ДСНС України у Миколаївській області, представники правоохоронних органів.

«Ситуація перебуває на постійному контролі відповідних структур. Загрози життю людей не має», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus