На Черкащині інвестори орендували 9 земельних ділянок

4 серпня 2016 61 0
За підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих громад 515,4 тис. грн
korrespondent.netЗа підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих громад 515,4 тис. грн

У липні на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, інвестори придбали права оренди дев’яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Землі загальною площею 139,4 га розташовані в Чигиринському, Жашківському й Черкаському районах, повідомляє прес-служба відомства.

За підсумками торгів орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих громад 515,4 тис. грн. Ця сума на 152,5 тис. грн більша від стартової ціни у 362,9 тис. грн. Такого результатувдалось досягнути завдяки відкритій конкуренції між учасниками аукціону.

«Найдорожчою стала вартість прав на земельну ділянку площею 11,2 га в адмінмежах Зам’ятницькоїсільської ради Чигиринського району. Стартова плата за користування землею зросла з 8% до 28,7% від її нормативної грошової оцінки (при встановленому законодавством мінімумі у 3%) – з 24,5 тис. грн до 88 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

Усього цього року на Черкащині за результатами торгів передали у користування 114 земельних ділянок сільгосппризначення загальною площею 1658,5 га.

Наступні земельні аукціони в області заплановані на серпень.

Виконано за допомогою Disqus