Польща і Литва допоможуть створити Платіжне агенство в Україні

9 серпня 2016 53 0
Підписано трьохсторонній Меморандум про співпрацю
agronews.uaПідписано трьохсторонній Меморандум про співпрацю

Сьогодні було підписано трьохсторонній Меморандум про співпрацю між Українським державним фондом підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд), Національним платіжним агентством при Міністерстві сільського господарства Литовської Республіки та Польським агентством з реструктуризації і модернізації сільського господарства, повідомляє Аgropolit.com.

Зокрема, генеральний директор Укрдержфонду Іван Слободяник зазначив, що Меморандум є символічним підтвердженням європейських колег надавати консультаційну допомогу при реорганізації Фонду.

Читати по темі: Фермери підтримують концепцію реформування Укрдержфонду підтримки фермерських господарств

«Такий шлях пройшли і Польське платіжне агентство і Литовське. Вони найбільш близькі за структурою… сільського господарства. Ми вважаємо, що це є найбільш прийнятною для нас моделлю функціонування нашої організації», — повідомив він.

У свою чергу директор Національного платіжного агентства при Міністерстві сільського господарства Литовської Республіки Ерікас Беронтас відмітив, що це буде стратегічна взаємодія відповідно до норм ЄС.

«Ми готові поділитися ноу-хау, які маємо у своїй роботі, оскільки теж проходили цей шлях. Також готові надати консультативну допомогу у експертизі законодавства та необхідної документації при створенні такої організації», — підкреслив він.

Заступник президента Агентства з реструктуризації і модернізації сільського господарства Ярослав Сершхульскі повідомив, що Польська платіжна агенція має великий досвід — понад 20 років роботи у сфері розвитку сільських територій, особливо в умовах членства у ЄС.

«Ми оперуємо біля €50 млрд щорічно і обслуговуємо 1,3 млн клієнтів. Ми маємо чудових спеціалістів, які можуть надати допомогу в усіх необхідних складових створення платіжного агентства», — сказав він.

Виконано за допомогою Disqus