Реклама

Спеціалісти КUHN змонтували унікальну сівалку

13 серпня 2016 100 0
Унікальна сівалка від KUHN
agroprodservice.com.uaУнікальна сівалка від KUHN

У с. Настасові (Тернопільська область) спеціалісти фірми КUHN з французького міста Саверн склали унікальну сівалку з агрегатів, доставлених в Україну, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на прес-службу «Агропродсервісу».

Інженери Арно Тіа та Артем Ященко (представник компанії в Україні) пояснили, що це надсучасна модернізована сівалка, яка працюватиме на полях «Агропродсервісу» як експериментальний зразок.

Цей комплекс призначений для посіву зернових та зернобобових культур. Він комплектується з причіпним бункером для насіння і може працювати з робочою швидкістю близько 15 км/год. Середня площа посіву становить понад 14 га/год. У ньому встановлена система контролю висіву насіння. Міжряддя для посіву — 180 мм, що є золотою серединою для наших грунтово-кліматичних умов. Сівалка має дисковий сошник, підвішаний на паралелограмі, що забезпечує висів на задану глибину і дає змогу працювати на перезволожених грунтах.

Транспортна ширина сівалки — 6 м, висота – 5,4 м, а ширина захвату при сівбі – 12 м. Раніше у сівалках такого типу був стрілчатий сошник, що не дозволяло працювати з великою швидкістю і витримувати технологічну глибину. У цій сівалці спереду сошника встановлено прорізні диски для передпосівного розпушування грунту та його обробітку за нульовою технологією, а ще три різні диски для прорізання боріздки. Їх основна відмінність від інших сівалок – ширина розрізної хвилі.

Головний агроном компанії Андрій Кулян наголосив, що візуальне враження і технічні характеристики французької сівалки хороші, проте треба подивитися, як вона покаже себе в роботі.

«Ми сподіваємося, що сошники на перекосах посівних площ не будуть сходитися, як у сівалках деяких інших компаній, адже в такому випадку не витримується ширина міжряддя», — говорить він.

Як повідомив заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Віталій Чайківський, нова сівалка французької розробки уже почала посів озимого ріпаку на полях компанії у Збаразькому районі. Тож у компанії сподіваються, що вона зарекомендує себе найкращим чином і керівництво компанії прийме рішення про її придбання.

Виконано за допомогою Disqus