На Сумщині планують відродити цукрову галузь

15 серпня 2016 83 0
Розглядалося питання доцільності розширення площ посівів цукрових буряків
kurkul.comРозглядалося питання доцільності розширення площ посівів цукрових буряків

У Сумській області планують відродити цукрову галузь.

Це питання обговорювали під час наради з головою облдержадміністрації Миколою Клочком керівники аграрних підприємств області, пише прес-служба Сумської облдержадміністрації.

«Відродження виробництва цукру на Сумщині можливе сьогодні завдяки співпраці виробників цукру та аграріїв. Тільки разом із вами ми відновимо роботу цукрових заводів, а це сприятиме не лише створенню робочих місць, а й суттєвому наповненню бюджету області», — зазначив Микола Клочко.

Під час наради розглядалося питання доцільності розширення площ посівів цукрових буряків сільськогосподарськими підприємствами Сумщини у 2017 р. Саме цей урожай і планується використати, як сировину для цукру, виготовленого на заводах області.

«Наразі, на жаль, площі посівів цукрових буряків значно скоротилися, порівняно з минулими роками. Так, у 1990 р. вони складали 120 тис. га, у 2010 р. – 14,5 тис. га, а у 2016 р. – лише 1,8 тис. га», — повідомила виконуюча обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Петрова.

Виконано за допомогою Disqus