Аграрії Вінничини вимагають продовжити мораторій на 10 років

16 серпня 2016 55 0
Аграрії Вінниччини підтримали звернення Хмельницького обласного селянського форуму
facebook.comАграрії Вінниччини підтримали звернення Хмельницького обласного селянського форуму

Аграрії Вінниччини 10 серпня підтримали звернення Хмельницького обласного селянського форуму до вищого керівництва держави – Президента України, прем’єр-міністра та голови ВРУ, який відбувся 4 серпня цього року, повідомляється на офіційній сторінці Вінницької обласної організації Аграрної партії України у соціальній мережі Facebook.

Таке рішення було прийнято під час спільного засідання виконкому Вінницької обласної партійної організації аграрної партії України, Вінницької ради сільгоспвиробників області, Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області, профспілкових лідерів галузі АПК, депутатів обласної Ради від Аграрної партії України під головуванням очільника Вінницької ради сільгоспвиробників Миколи Панасюка.

«У зверненні йдеться про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення щонайменше на 10 років, необхідністі Всеукраїнського референдуму щодо земельної реформи та недоцільності укладання договорів емфітевзису, які практично є формою купівлі землі, оскільки укладаються на необмежений термін», — сказано у повідомленні.

Також додається, що на початку засідання учасники обговорили і підтримали рішення Ради громадської спілки «Аграрний союз України» від 3 серпня 2016 р. Зокрема, мова йшла про ситуацію в агросекторі, зміни в оподаткуванні сільгосппідприємств, Стратегію дій із захисту сільгоспвиробників.

«Голова обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Степан Нешик запропонував взяти активну участь у Всеукраїнському аграрному форумі, проведення якого планується 2 вересня. А для цього, на його думку, необхідно скликати позачергову сесію обласної Ради з аграрних питань і вже з готовим рішенням брати участь у форумі», — зазначається у повідомленні.

Одностайно була підтримана пропозиція щодо участі у Всеукраїнському аграрному форумі, скликанні позачергової сесії обласної Ради з аграрних питань.

Виконано за допомогою Disqus