З Житомирщини до Росії намагалися незаконно вивезти худобу

19 серпня 2016 111 0
У Росію хотіли незаконно переправити худобу
dpsu.gov.uaУ Росію хотіли незаконно переправити худобу

Біля кордону з Росією прикордонники Сумського загону затримали два автофургони з кіньми та великою рогатою худобою, пише прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Прикордонний наряд на околиці населеного пункту Грабовське виявив та затримав два автомобілі української реєстрації та 3 громадян України. В одному з автофургонів знаходилися 12 коней, в іншому – дві голови великої рогатої худоби. Будь-яких товаросупровідних документів на живий товар у чоловіків не було», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що попередньо встановлено, що громадяни придбали худобу в одному з населених пунктів у Житомирській області та мали на меті незаконно перемістити їх поза встановленими пунктами пропуску на територію сусідньої Росії.

«Наразі затримані транспортні засоби разом з кіньми та бичками доставлені до прикордонного підрозділу, вони встановленим порядком будуть передані працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на всіх трьох правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus