На Хмельниччині сільгосппідприємства ухилилися від сплати 10 млн грн податків

50
0
Сільгосппідприємства ухилилися від сплати 10 млн грн податків
ua.112.uaСільгосппідприємства ухилилися від сплати 10 млн грн податків

Правоохоронцями встановлено, що посадові особи комерційного підприємства, яке здійснює діяльність у сфері вирощування зернових культур та посадові особи одного з цукрових заводів Хмельницької області ухилилися від сплати податків, пише прес-служба Державної фіскальної служби України (ДФСУ).

Співробітниками податкової міліції Харківської області до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.212 КК України.

«Особи у період з 2015 по 2016 р. завдяки документальному оформленню операцій з продажу цукру, які фактично не відбувались, відобразили у бухгалтерській і податковій звітностях неіснуючі фінансово-господарські операції із фіктивними суб’єктами господарської діяльності», — сказано у повідомленні.

Також додається, що такі дії призвели до ухилення від сплати податків у сумі 10 млн грн.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus