Аграрії Київщини підтримають всеукраїнський страйк

19 серпня 2016 107 0
Сільгоспвиробники столичного регіону підтримають всеукраїнський страйк
tribune.com.pkСільгоспвиробники столичного регіону підтримають всеукраїнський страйк

Сільгоспвиробники столичного регіону підтримають всеукраїнський страйк, якщо чинна влада не дослухається до їхніх вимог, і не скасує рішення щодо остаточного скасування спецрежиму ПДВ для аграріїв.

Всеукраїнський страйк, який продемонструє тверду позицію аграріїв щодо податкового тиску, може відбудутися вже восени.

Про це стало відомо із заяви голови Київської обласної організації Аграрної партії України Олега Корбана, зробленої під час святкування Дня Поля у с. Виповзки Переяслав-Хмельницького району (Київська область), повідомляє «КіевVласть».

«У вересні Аграрна партія планує зібратися на Всеукраїнське віче, куди запросимо і перших осіб держави для того, щоб вони почули голос аграріїв і не допустили ситуації, при якій недоліки податкової системи відкинуть аграрний сектор на межу виживання. Якщо діалог з вищим керівництвом країни не відбудеться, сільгоспвиробники змушені будуть вийти на Всеукраїнський страйк, щоб таким способом донести свої вимоги. Зараз аграрії об'єднані і налаштовані на рішучі дії, а наша партійна організація, у свою чергу, буде сприяти їм у захисті їх законних інтересів», — зазначив Олег Корбан.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Виконано за допомогою Disqus