На Волині зафіксовано випадки АЧС

76
0
Волинь атакує АЧС
pixabay.comВолинь атакує АЧС

У домогосподарствах громадян 25 серпня у с. Залізниця, смт Любешівка, с. Любешівська Воля Любешівського району та с. Кортеліси Ратнівського району Волинської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней через африканську чуму свиней (АЧС), пише прес-служба Держпродспоживслужби.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС 27 серпня були проведені засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Любешівській та Ратнівській райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

«Крім того, на 29 серпня заплановано засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Волинській облдержадміністрації. В осередках захворювань вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС», — зазначається у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus