Круглий стіл Аналіз ситуації з АЧС та шляхи її подолання

Круглий стіл Аналіз ситуації з АЧС та шляхи її подолання

27 серпня 2015 96 0

У м. Києві 20 серпня відбувся круглий стіл «Діалог бізнесу і влади. Аналіз ситуації з АЧС і шляхи її подолання», організований Асоціацією тваринників України. У зв'язку з швидким поширенням вірусу африканської чуми свиней на території України, що може загрожувати економіці України, було вирішено зібрати представників влади, науковців та бізнесу, щоб разом знайти вихід з подолання АЧС.

У круглому столі взяв участь перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, який зазначив, що на боротьбу з АЧС кинуті всі можливі сили, але на подолання вірусу потрібно як мінімум два роки. Тобто очікувати позитивні результати по боротьбі можна щонайменше в 2017 р.

Перший заступник міністра також повідомив, що Міністерство аграрної політики і продовольства має намір просити Міністерство фінансів збільшити фінансування програм по боротьбі з АЧС в 2016 р.

У рамках заходу про ситуацію з АЧС на момент 20 серпня 2015 р. відзвітував заступник голови Держветфітослужби Олександр Вержиховський.

Він повідомив, що зараз з метою запобігання розповсюдження африканської чуми свиней в неблагополучних областях і областях загрозливої ​​зони вживаються заходи з проведення депопуляції диких кабанів, в тому числі і на територіях природно-заповідного фонду.

Фото: Agronews

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою