Бучачагрохлібпром блискавично розпродав насіння озимого ріпаку

1 вересня 2016 90 0
ТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) активно розпродує врожай ріпаку
mnagor.comТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) активно розпродує врожай ріпаку

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) активно розпродує врожай ріпаку, пише прес-служба «Бучачагрохлібпрому».

«Повним ходом в нас зараз йде продаж озимого ріпаку, фактично вже закінчується. Люди приїжджають зі всієї України, бо цього року ми і врожайність гарну показали, і якість у нас відповідна. Особливо користується попитом виведений селекціонерами нашої компанії сорт «Бучацький», – повідомив директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк.

Також підприємство продовжує збут насіннєвого матеріалу української та іноземної селекції. А з дня на день, за словами Михайла Євусяка, розпочнуть збір насіння сої, зокрема сорту «Вільшанка».

«У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» запевняють – дотримання усіх технологій виготовлення насіннєвого матерілу від самого посіву до реалізації є запорукою гарних врожаїв та якості продукції. Спеціалісти компанії радо надають консультації та поради і постійним клієнтам, і новим покупцям. Адже вибрати насіннєвий матеріал є з чого, як за ціною, так і специфікою вирощування», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%