Case IH представила концептуальний безпілотний трактор

1 вересня 2016 69 0
Новий безпілотний трактор від Case IH
a7d.com.uaНовий безпілотний трактор від Case IH

Компанія Case IH урочисто представила концептуальний автономнеий безкабінний трактор на виставці Farm Progress, що проходила в Буні, штат Айова, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на a7d.com.ua.

«У багатьох куточках світу пошук кваліфікованих працівників у розпал сезону є постійною проблемою для наших клієнтів. Хоча на нашому обладнанні ми вже зараз пропонуємо системи автоматичного водіння та телематики, за допомогою яких можна здійснювати дистанційне управління парком техніки та керувати роботою працівників фермерського господарства, цей новий концептуальний автономний трактор демонструє, як наші клієнти та їх працівники можуть дистанційно відслідковувати та управляти своєю технікою напряму. Технологія може запропонувати нашим клієнтам більшу ефективність роботи у таких операціях як обробіток ґрунту, висів, обприскування та збирання врожаю», — зазначив президент компанії Case IH Андреас Клаузер.

Case IH та Інноваційна група CNH Industrial збудували безкабінний автономний концепт на базі існуючого трактора Magnum від Case IH, повністю змінивши його зовнішній вигляд. Ця машина оснащена повністю інтерактивним інтерфейсом, що дозволяє здійснювати дистанційний контроль виконання попередньо запрограмованих операцій. Бортова система автоматично враховує ширину причіпного обладнання та складає карту найбільш ефективних маршрутів в залежності від рельєфу, наявних перешкод та іншої техніки, що працює на тому самому полі. Оператор має змогу дистанційно відслідковувати та змінювати маршрути через робочий інтерфейс свого настільного комп’ютера або планшета.

Завдяки використанню радара, лідара (прилад світлового виявлення та встановлення дальності) та бортових відеокамер машина здатна визначати наявність нерухомих та рухомих об’єктів на своєму шляху та самостійно зупинятися, допоки оператор не задасть новий маршрут руху після отримання звукових та візуальних сповіщень. Трактор негайно зупиняється у випадку втрати сигналу GPS або даних про поточні координати, а також при натисканні кнопки зупинки вручну. Завдання машини також можна змінювати у реальному часі за допомогою дистанційного інтерфейсу або автоматичних метеорологічних попереджень.

Хоча автономний транспортний засіб розглядається лише як концептуальний трактор, головний менеджер з маркетингу продукту AFS Роб Земенчик повідомив, що технологія здатна так само працювати на стандартних тракторах з кабіною, де вона могла б реальному часі використовувати метеорологічні та супутникові дані для оптимального внесення таких речовин як азотні добрива, гербіциди та фунгіциди.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%