Високопротеїнова пшениця буде найдорожчою з зернових

4 вересня 2016 103 0
Ціна високопротеинової пшениці буде набагато вищою, ніж інших зернових культур
kurkul.comЦіна високопротеинової пшениці буде набагато вищою, ніж інших зернових культур

Незважаючи на рекордний світовий урожай зерна, ціна високопротеїнової пшениці буде набагато вищою, ніж на інші зернові культури, повідомляє «УкрАгроКонсалт».

За оцінками Rabobank, у 2016/17 сезоні світові ціни на високопротеїнову пшеницю будуть набагато вищими за ціни на інші зернові культури через її невисокий урожай у країнах топ-виробниках. Нині ціни пшениці знижуються під тиском сезонного фактора.

За результатами збиральної кампанії по пшениці у США вміст протеїну у пшениці HRW (тверда червонозерна озима пшениця) знаходиться у середньому на рівні 11,2% у порівнянні з 12,3% у 2015 р., що збільшить попит на високопротеїнову яру пшеницю у США (HRS).

Однак очікувані дощі у регіонах США можуть знизити показники і ярої пшениці, прибирання якої поступово добігає кінця. Намолот озимої пшениці у США за результатами збиральної кампанії був вищим за обсяги попереднього року завдяки її високій врожайності, проте при цьому якісні показники нижче рівня минулого року, повідомляють експерти Rabobank, відзначаючи, що подібна ситуація з пшеницею спостерігається також і у Росії.

Складна ситуація з якістю пшениці у новому сезоні відзначається в ЄС. Наявність протеїну в австралійській пшениці буде залежати від помірних опадів під час її збирання.

Виконано за допомогою Disqus