Якість українського насіння гіршає — експерт

4 вересня 2016 85 0
З кожним роком якість українського насіння гіршає?
terra-yug.com.uaЗ кожним роком якість українського насіння гіршає?

З кожним роком якість українського насіння гіршає, наші селекційні інститути не встигають розробляти нові сорти, заявила Кurkul.com голова правління Співтовариства виробників та споживачів бобових в Україні Антоніна Січкар під час День поля з адаптації техніки та технології вирощування органічних сільськогосподарських культур відповідно до нової системи землеробства Овсінського у малих і середніх фермерських господарствах.

Вона нещодавно повернулася з виставки у Дубаї, де відмітила неабиякий попит на українську продукцію у покупців з інших країн світу.

Читати по темі: День поля у Теплику: чому фермерам потрібно вирощувати бобові

«Наші фермери вміють і можуть вирощувати, але у нас є проблеми з насінням та його селекцією. З кожним роком якість насіння гіршає, наші селекційні інститути не встигають розробляти нові сорти. У нас лише один Інститут займається селекцією нуту і сочевиці — Одеський селекційний. Тому ми разом з Мінагропродом та НААН розробили програму і зараз ведемо переговори з Ізраїлем та Індія з приводу завезення нам насіннєвого матеріалу», — повідомила вона.

Виконано за допомогою Disqus