Рейдери разом із чиновниками відібрали у фермера господарство

9 вересня 2016 133 0
Рейдери «за сприяння» чиновників відібрали у фермера господарство
vashgorod.ruРейдери «за сприяння» чиновників відібрали у фермера господарство

Через підробку документів під прикриттям чиновників у фермера з Дніпропетровщини Василя Дарадуди рейдери намагаються відібрати господарство та землю, повідомив народний депутат України від Радикальної партії та голова комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка, пише Аgropolit.com.

«Прямо зараз фермер із села Попасне Новомосковського району, що на Дніпропетровщині, Василь Дарадуда намагається відстояти власну землю, яку через махінації з документами хочуть захопити рейдери. Батько цієї людини був власником фермерського господарства «Дар». Він нещодавно помер. Синові, єдиному спадкоємцю, почали пропонувати продати це фермерське господарство то колишній працівник СБУ, то депутати сільради, то голова райдержадміністрації, які робили це за чиїмось дорученням. Але вже 3 вересня цього року, зловмисники підробили документи, змінили керівника цього фермерського господарства та внесли дані своєї людини до Державного реєстру юридичних осіб», — заявив Сергій Рибалка.

За даними фермера, такі зміни до Держреєстру здійснила Державний реєстратор в Одеській області Світлана Мшар.

«Після тривалого тиску фермер дізнався, що вже не володіє батьківським господарством. Фізичне захоплення землі та іншого майна тепер справа часу. Радикальна партія вимагає негайного втручання від органів прокуратури, поліції, районної та обласної державних адміністрацій!», — заявив народний депутат.

Виконано за допомогою Disqus