Апостол очолив громадський комітет по боротьбі з рейдерством

12 вересня 2016 112 0
Михайло Апостол, голова громадського Комітету по боротьбі з рейдерством в агросекторі
agropolit.comМихайло Апостол, голова громадського Комітету по боротьбі з рейдерством в агросекторі

Асоціація фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ) ініціювала створення громадського Комітету по боротьбі з рейдерством в агросекторі. Її головою обрали радника міністра внутрішніх справ, народного депутата VII скликання, кандидата історичних наук Михайла Апостола, повідомляє Аgropolit.com.

«Сьогодні Асоціація фермерів і приватних землевласників України ініціювала створення органу, який повинен запобігати масовим рейдерським випадкам, що зумовлені недосконалим законодавством. З одного боку, це законодавство полегшило переоформлення речових корпоративних прав власників підприємств, а з іншого — спростило аферистам і шахраям можливість переоформляти право власності на ці підприємства», — пояснив він.

Як він розповів AgroPolit.com, наразі не вирішена правова форма цієї організації:

«Можливо, це буде додаткова юридична компанія, або група швидкого реагування, яка складатиметься з різних спеціалістів. До неї увійдуть юристи, адвокати, нотаріуси, колишні і теперішні співробітники Держземагенства, правоохоронні органи, аби швидко реагувати та вирішувати такі випадки. Якщо станеться так, що хтось спробує незаконно переписати у реєстратора право власності з конкретної фірми на іншу, то навіть за 1-2 дні при швидкому реагуванні цього можна не допустити і таким чином значно зменшити кількість таких випадків. Запустити цей Комітет потрібно якнайшвидше, бо подібні випадки відбуватимуться ще місяць-два, аж до збирання кукурудзи, потім це явище притихне».

Комітет має запрацювати на початок жовтня 2016 р., підсумував Михайло Апостол.

Виконано за допомогою Disqus