Вірменія відкрила ринок виробникам молока і м'яса

16 липня 2015 97 0
Вірменія відкрила ринок виробникам молока і м'яса
News.fcdnipro.comВірменія відкрила ринок виробникам молока і м'яса

26 українських підприємств отримали дозвіл експортувати продукцію тваринного походження до Вірменії. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства, пише Latifundist.com.

У список увійшли «Козятинський м'ясокомбінат», «Тростянецький м'ясокомбінат», філія «Переробний комплекс» «Вінницької птахофабрики», Крижопільський філія «Терра Фуд», «Вінницький завод пакувальних виробів», «Вінтар », «Птахокомплекс «Губин», «ВМП», «Житомирський маслозавод», «Ружин-молоко», «Андрушівський маслосирзавод», «Комплекс «Агромарс», «Візит», «Лакталіс-Миколаїв», «АКВАФРОСТ», «Кременчукм'ясо».

Також дозвіл отримали підприємства «Молочного Альянсу» — «Баштанський сирзавод», «Пирятинський сирзавод», «Золотоніський маслоробний комбінат».

Крім того, поставки дозволили «Дубномолоко», «Компанії «Зевс ЛТД», «Лозівському молочному заводу», «Альфа-Етекс», «Миронівській птахофабриці», «Свіженька», «Ічнянському молочно-консервному комбінату», «ВКП «Прілукb-Агропереробка».

Як уточнюється в повідомленні, всього зацікавлено в поставках своєї продукції на даний ринок з гарантією відповідності їх вимогам Митного союзу та Вірменії 65 українських підприємств. По інших 39 рішення вірменською стороною ще не прийнято.

«Відкриття ринку Вірменії — це позитивний сигнал для українських виробників молока і м'яса. Ми просуваємося не тільки в напрямку Євросоюзу, а диверсифікуємо збут тваринницької продукції. Крім Вірменії України веде переговори з Казахстаном про експорт племінної худоби, молочної та іншої продукції», — зазначила заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Як розповіли у Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, ринок Вірменії дуже цікавий вітчизняним виробникам.

«Рішення про відкриття ринку українським підприємствам приймається виключно вірменською стороною. Станом на 15.07.2015 р. за результатами обробки, вірменською стороною 26 українським підприємствам надано право здійснювати ввезення продукції тваринного походження на територію Республіки Вірменія під гарантії Держветфітослужби. Що стосується інших 39 українських підприємств — вони знаходяться на розгляді в Державній службі безпеки продуктів харчування Міністерства сільського господарства Республіки Вірменія», — уточнили в Держветфітослужбі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%