В Аграрному фонді пропаде цукру на 700 млн грн

19 вересня 2016 96 0
За 2 тижні в Аграрному фонді пропаде 76,7 тис. т цукру
farcont.com.uaЗа 2 тижні в Аграрному фонді пропаде 76,7 тис. т цукру

Якщо до кінця року запаси цукру Аграрного фонду не будуть реалізовані, то збитки становитимуть до 700 млн грн, які можуть завдати удару як іміджу держави, так і внутрішньому харчовому ринку, повідомив на своїй сторінці у Faceвook радник міністра МВС України Михайло Апостол.

За його словами, це непрофесійна і службова недбалість, безвідповідальність, відчуття безнаказанності, халатність чи корупційна складова посадових осіб, які так і не вжили жодних заходів для реалізації цукру.

«На сьогодні в Аграрному фонді України зберігається 76,7 тис. т нереалізованого цукру, з яких — 67,4 — сирцю білого та 9,3 — цукру тростинного (1278 вагонів). Його термін придатності закінчується 1 жовтня 2016 р. Після цього часу цукор уже заборонено продавати та виходити на внутрішній ринок з інтервенцією. Водночас 7 липня 2016 р. до Мінагропроду було подано проект Постанови, адже для реалізації цукру необхідно прийняти Постанову КМУ «Про реалізацію цукру-піску, не пов'язаного з державним ціновим регулюванням», який так і не був розглянутим за засіданні Уряду», ― повідомив він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

57%