У Львові пройде семінар щодо кооперації в органічному виробництві

20 вересня 2016 112 0
У Львові відбудеться семінар «Кооперація в органічному виробництві
vit-ol.comУ Львові відбудеться семінар «Кооперація в органічному виробництві

У м. Львів 23 вересня відбудеться семінар «Кооперація в органічному виробництві. Як це працює?», пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Захід організовують у рамках виконання «Програми підтримки громадянського суспільства та середовища, пов’язаного з водними ресурсами у басейні Балтійського моря «Шведського Агентства Міжнародного Розвитку» (SIDA).

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, учасники семінару обговорять сучасний розвиток кооперації у Західній Україні, фінансові та правові аспекти кооперативу. Розглянуть також й кластери, як новітню форму кооперації в аграрному секторі, виробництво натуральних сирів та програму підтримки розвитку кооперативів на Львівщині.

«Семінар відбудеться за підтримки Львівської міської громадської організації «Екотерра», Коаліції Чиста Балтика (ССВ), ForumSyd та департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації», — йдеться у повідомленні.

Захід розпочнеться о 10:30 год у приміщенні департаменту агропромислового розвитку (м. Львів, пр. В. Чорновола, 57, 5 поверх, конференц-зал). Реєстрація учасників стартує з 9:30 год.

Програма семінару «Кооперація в органічному виробництві. Як це працює?»

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 16°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

57%