Мінфін ліквідував спецрежим для аграріїв із 2017 р.

29 вересня 2016 670 0
Мінфін позбавив аграріїв пільг на ПДВ з 1 січня 2017 р.
izvestia.kiev.uaМінфін позбавив аграріїв пільг на ПДВ з 1 січня 2017 р.

У запропонованих Міністерством фінансів змінах до Податкового Кодексу не передбачено продовження спеціального режиму відшкодування ПДВ для аграріїв.

Про це йдеться у документі, розміщеному на сайті Кабінету Міністрів України, пише Аgropolit.com.

У частині змін до податку на додану вартість зазначено, що запроваджується єдиний публічний Реєстр заяв на бюджетне відшкодування податку на додану вартість.

У цьому році аграрії змогли виторгувати собі перехідний період і акумулюють на спеціальних рахунках 20-80% податку. Не зважаючи на це, у проекті бюджету такий пункт відсутній.

Таку інформацію підтверджують і самі аграрії, повідомив заступник голови Аграрної партії України Денис Марчук у коментарі Страна.ua.

«Як і побоювалися сільгоспвиробники, уряд не стримав слова. З обіцяних 5,5 млрд грн. прямої державної підтримки на розвиток у проекті бюджету є лише 3,5 млрд грн. На пряму фінансову підтримку закладено 2 млрд 973 млн грн, на здешевлення кредитів — 300 млн грн, на підтримку тваринництва — 210 млн грн, розвиток хмелярства, виноградарства і садівництва — 75 млн грн. Цього явно недостатньо. Держпідтримка галузі складе всього 5% від прямих втрат аграріїв, тому 4 жовтня вони виходять на загальнонаціональний страйк і вимагатимуть відновлення спецрежиму ПДВ», — додав Денис Марчук.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Виконано за допомогою Disqus