На базі КПІ представлять аграрні стартапи

11 жовтня 2016 112 0
Відкрився фестиваль «Sikorsky Challenge 2016»
kurkul.comВідкрився фестиваль «Sikorsky Challenge 2016»

На базі національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 11 жовтня відкрився фестиваль «Sikorsky Challenge 2016».

Одним з його ініціаторів став холдинг «Human Transparency Innovations» (HTI).

Мета фестивалю — визначення найцікавіших та найактуальніших стартапів у різних галузях: інформаційно-комп'ютерних технологій, машинобудівництва, приладобудування та агропромисловості. Метою «Sikorsky Challenge» є розвиток інноваційного підприємництва в Україні, залучення школярів, студентів, аспірантів, професорів та бізнес-спільноти до створення інноваційних проектів та втілення їх у життя. Вперше за 5 років існування фестивалю окремим напрямком стали аграрні стартапи.

За словами голови ради директорів холдингу «Human Transparency Innovations» (HTI) Андрія Гордійчука, тільки у поєднанні з інновціями, українському агросектору вдасться не просто подвоїти прибуток з гектара, але й підвищити ВВП України.

«Сьогодні багато говорять про аграрний сектор, як про головну рушійну силу України. Кажуть, що якщо нас називають аграрною державою, то ми — відстала держава. Але в Україні ми можемо поєднати аграрний напрямок та інноваційність. Формула приросту ВВП України проста, і з нею не потрібно йти до політиків. Вона — в ефективності сільського господарства, в інноваціях. Для впровадження таких проектів в агросекторі потрібно кооперуватися та створювати синергію думок. Це синергія АПК, експертів, ІТ-розробників, апаратників, біотехнологів, генетиків і так далі. Це те, чим ми зараз займаємося разом з КПІ», — коментує Андрій Гордійчук.

голова ради директорів холдингу «Human Transparency Innovations» (HTI) Андрій Гордійчук

У минулорічних фестивалях були спроби аграрних стартапів, проте сьогодні їхня кількість збільшується, вони виходять на новий рівень.

Керуючий партнер проекту Sikorsky Challenge і засновник стартап-школи Ігор Пеєр розповів, що працює над започаткуванням стартап-шкіл в іще 10 університетах України, в тому числі, аграрному.

Фестиваль інноваційного підприємництва триватиме ще 4 дні. У четвер відбудеться конкурс інноваційних агро-проектів Agro Challenge. А переможців оголосять у п’ятницю, 14 жовтня.

Дарина Козоріз, Кurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 9°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

65%