Павленко заперечує існування тіньових схем ДПЗКУ

20 липня 2015 98 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
Latifundist.comОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

Журналістське розслідування«Економічної правди» про зловживання в ДПЗКУ, пов’язані з «китайським» контрактом на постачання кукурудзи, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко вважає «схожим на наклеп», про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Цього тижня ознайомився з публікацією на Українській Правди «План для ДПЗКУ. Як вивести 23 мільйони доларів» та був неприємно здивований. Я завжди з повагою ставлюся до критики та зауважень, але не тоді коли вони базуються на чутках, кулуарних плітках та домислах», — зазначив міністр.

З його слів, в статті бракує доказів та документального підтвердження фактів зловживань. «Без цього матеріал стає схожим на наклеп», — пише він.

Павленко нагадав, що направив до Генеральної прокуратури звернення щодо порушень на суму в 9 млрд грн, з яких 3,3 млрд грн ($132 млн) — по ДПЗКУ.

«Зовсім нещодавно закінчився міжнародний аудит ДПЗКУ компанією BDO, який показав значні збитки минулих періодів. Комітет Верховної ради з питань запобігання і протидії корупції подав запит до Генеральної прокуратури з цього питання. На інші факти зловживань також відкриті кримінальні провадження, а деякі посадові особи оголошені в розшук. Триває розслідування, якого я особисто вимагав», — зазначив міністр.

За його словами, якщо хтось володіє фактами зловживань та порушень, фактами, а не припущеннями, то Міністерство вимагатиме від правоохоронних органів розслідування цих фактів.

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%