Україна розширить співпрацю з Австрією — Рутицька

20 липня 2015 83 0
Владислава Рутицька,  заступник міністра з питань євроінтеграції України
Міністерство агарарної політики і продовольства УкраїниВладислава Рутицька, заступник міністра з питань євроінтеграції України

Україна зацікавлена у розширенні інвестиційної співпраці в аграрній сфері з Австрійською Республікою та готова до конструктивного обговорення пропозицій. Це розповіла заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської республіки в Україні пані Герміне Поппеллер та представниками австрійського бізнесу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України.

«Австрія — надійний партнер України, її союзник, включно з процесом інтеграції нашої країни до ЄС. Україна відіграє значну роль на світовому ринку продовольства. Ми виробляємо 22% світових обсягів соняшнику, майже 7% — цукрових буряків та картоплі, 3,5% — зерна, 2% — молока і яєць і 0,7% — м'яса», — підкреслила Владислава Рутицька.

Україна у контексті зближення з ЄС здійснює ґрунтовну адаптацію та імплементацію законів та підзаконних актів до законодавчих норм та регламентів ЄС. Окрім того, сторони домовились поглиблювати діалог із Австрійською Республікою в аспектах біоенергетичної незалежності. Австрія має багатий досвід щодо розвитку біоенергетики, вирощування відновлювальної сировини та переробки сільськогосподарських відходів в енергетичних цілях.

«Австрія — 5-й за рівнем інвестицій зовнішньоекономічний партнер України (з обсягом інвестицій $2,7 млрд, 5,5% від загального обсягу). Україна вдячна уряду і бізнесу Австрії за ініціативи щодо навчання в Австрії топ-менеджерів українських компаній щодо експортних можливостей і роботи на європейському ринку», — додала заступник міністра з питань євроінтеграції.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 15°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

75%