Гройсман пообіцяв залишити спецрежим ПДВ

21 жовтня 2016 109 0
Спецрежим ПДВ для аграріїв у 2017 р. буде збережено?
dt.uaСпецрежим ПДВ для аграріїв у 2017 р. буде збережено?

Спецрежим ПДВ для аграріїв у 2017 р. буде збережено. Депутатам-аграріям вдалося переконати прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у необхідності прийняття такого рішення, пише прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УАК).

Читати по темі: Фінансову підтримку фермерів збільшать удвоє — Гройсман

Верховна Рада України прийняла за основу проект бюджету-2017 20 жовтня. Цей проект передбачає суттєве скорочення підтримки аграрної галузі з 12,0 млрд до 5,5 млрд грн. Однак сума не є остаточною і може бути суттєво збільшена.

«Перед голосуванням прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся із депутатами-аграріями і пообіцяв, що у текст закону будуть внесені правки. Він не заперечує проти збереження спецрежиму ПДВ в тій частині, де він працює сьогодні. Тобто основна підтримка буде скерована на тваринництво, окремі галузі садівництва та виноградарства. Менше буде підтримки у вирощуванні зернових культур», — зазначив народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко.

За його словами, є два сценарії можливого збереження спецрежиму ПДВ. Перший — якщо під час чергового візиту представників МВФ, який планується 26-30 жовтня, буде можливим переконати їх у необхідності такого рішення. Другий — будуть знайдені інші джерела для фінансування, але принцип розподілу коштів залишиться подібним тому, що використовується зараз.

«Під час нашої зустрічі Володимир Гройсман заявив, що готовий збільшити підтримку АПК з 5,5 млрд до приблизно 12 млрд грн. Тобто збільшити суму ще приблизно на 7 млрд за рахунок інших джерел, які будуть узгоджені із депутатами-аграріями та громадськими аграрними об’єднаннями. Прем’єр-міністр готовий до діалогу і просив не вважати той варіант бюджету-2017, який був взятий сьогодні Парламентом за основу, остаточним», — наголошує Леонід Козаченко.

Kurkul.com у рамках проекту «Податковий АгроКонтроль» намагається зібрати об’єктивні дані та розповідає про реальний вклад аграріїв у держбюджет. Всі публікації проекту зібрані у спецтемі на нашому сайті.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 8°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

39%