Ціни на сою зростати не будуть

28 травня 2015 70 0
Ціни на сою зростати не будуть
Latifundist.comЦіни на сою зростати не будуть

Ціни на ринку сої за минулий тиждень (15-25 травня) зросли на 100 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор, в той час як інші базиси поставки не зазнали змін. Про це свідчать результати моніторингу зернового ринку, опубліковані Аграрним союзом України (АСУ).

Такий ріст викликаний декількома факторами. З одного боку, закупівельники намагаються викупити залишки сої старого врожаю, з іншого — курс національної валюти до долара виріс майже на 1,5 грн у вівторок.

У своєму травневому звіті USDA прогнозує розширення посівів і збільшення виробництва сої врожаю 2015/16 МР в Україні збільшено на 500 тис. Т.

На Чиказькій товарній біржі (СВОТ) липневий соєвий ф'ючерс знизився на 3,3 $ / т. Істотним чинником впливу на котирування залишаються світові показники врожайності сої.

«В останні дні гривня знову зміцнилася і більшість аналітиків валютного ринку очікують її зміцнення до рівня попередніх показників. Попит на сою старого врожаю поступово вщухає, світові ціни знижуються, і тому на наступному тижні підстав для зростання цін ми не бачимо», — зазначають в АСУ

Виконано за допомогою Disqus