Українські підприємства модернізуються навіть в умовах невизначеності ринку — експерт

21 липня 2015 48 0
Українські підприємства модернізуються навіть в умовах невизначеності ринку — експерт
Expert.ruУкраїнські підприємства модернізуються навіть в умовах невизначеності ринку — експерт

Українські великі та середні за розміром агропідприємства модернізовані. Їм вдалося адаптуватися до різноманітних технічних нововведень навіть за умов постійної невизначеності ринку. Про це сказав у інтерв’ю радник правління з сільськогосподарських питань «Креді Агріколь Банку» Жан-Жак Ерве, яке він дав Інституту міжнародних і стратегічних відносин (IRIS).

«Сьогодні у агровиробництві ми вже перейшли до Strip-Till, No-till, технологій прямого посіву тощо, але проблемою залишається адаптація до кліматичних змін», — сказав він.

Читати по темі: «Пшениця: вплив України на світовий ринок — Жан-Жак Ерве»

Жан-Жак Ерве зазначив, що минулого тижня був на одному із підприємств в Тернопільській області, яка є цікавою для сільського господарства з точки зору наявності родючих ґрунтів – чорноземів, достатньої кількості опадів та сприятливого температурного режиму.

«Так от, я бачив відмінні посіви, під які навіть не вносились азотні добрива, тому, що цього року їх було досить складно закупити (з різних причин). Примітно те, що головний агроном підприємства знає, як адаптуватися до постійних природно-кліматичних змін», — наголосив він.

Також додав, що особливістю України є розуміння сільгоспвиробників різноманітності змінних факторів та їх поєднання заради гарного результату.

Виконано за допомогою Disqus