Україна й Ізраїль визначили два напрямки спільної діяльності в АПК

21 липня 2015 95 0
Україна й Ізраїль визначили два напрямки спільної діяльності в АПК
112.uaУкраїна й Ізраїль визначили два напрямки спільної діяльності в АПК

Під час робочої зустрічі в Ізраїлі Почесний Консул Ізраїлю в Західному регіоні України Олег Вишняков та міністр сільського господарства Ізраїлю Урі Аріель визначили 2 можливих напрямки співпраці у сфері сільського господарства: з боку України — експорт товарів і послуг, з боку Ізраїлю — інтеграція інноваційних технологій, повідомляє Аgronews.

«Ключовою метою співпраці двох держав є збільшення кількості спільних проектів та взаємних інвестицій. Зараз Посольство Ізраїлю в Україні просуває активізацію переговорів щодо укладення Угоди про ЗВТ між обома країнами. Ця Угода сприятиме істотному збільшенню товарообігу та потоку ізраїльських інвестицій в українські проекти», — підкреслив Олег Вишняков.

Нині більше 50% ізраїльського хліба випікається з українського зерна. Наша держава в свою чергу активно використовує новітні ізраїльські технології. Серед нововведень у галузі сільського господарства — сортування овочів за допомогою фототехніки і комп'ютерів, автоматизований збір врожаю, інноваційний підхід до боротьби з комахами.

Для обміну досвідом Урі Аріель запросив групу українських фахівців відвідати ізраїльський науково-дослідний центр Волкані. У свою чергу Олег Вишняков зазначив, що для більш тісного знайомства українського та ізраїльського бізнесу заплановано спільний міжнародний економічний форум, спрямований на пошук партнерів та інвесторів представниками обох держав.

Виконано за допомогою Disqus