Львівщина отримала 6,2 млн грн через земельні аукціони

14 листопада 2016 67 0
Продано право оренди 126 земельних ділянок
gettyimages.comПродано право оренди 126 земельних ділянок

За результатами земельних аукціонів, організованих цьогоріч Держгеокадастром Львівщини, продано право оренди 126 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 2,3 тис га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 6,2 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Львівщини.

«Зросла зацікавленість потенційних покупців, готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території області. А завдяки організації аукціонів отримуємо найкращу ціну за оренду земель, значні додаткові надходження до бюджетів місцевих рад, прозорість у врегулюванні земельних відносин на місцях», — зауважив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також додається, що учетвер, 10 листопада, відбувся земельний аукціон, під час якого ціна продажу права оренди зросла у 2,5 рази.

«Було продано право оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Городоцькому та Жидачівському районах (за межами населених пунктів) загальною площею 144,8 га. У результаті торгів ціна оренди цих земельних ділянок зросла до 327 тис. грн (стартова ціна – 127 тис. грн), а переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років», — зазначив Андрій Кавецький.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядною службою Львівщини заплановано провести 17 листопада. Детальніше ознайомитися із запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.

Виконано за допомогою Disqus