Фермери Херсонщини потрапили в боргову яму

22 липня 2015 96 0
Фермери Херсонщини потрапили в боргову яму
Vgolos.com.uaФермери Херсонщини потрапили в боргову яму

Фермери й індивідуальні виробники сільгосппродукції села Нова Збур'ївка Голопристанського району Херсонської області потрапили в боргову яму до одного з кредитних товариств, повідомляють «Херсонські факти».

Ці люди свого часу взяли кредити на придбання насіння, добрив і паливно-мастильних матеріалів на вирощування картоплі й огірків. Віддати в строк не змогли. У кожного своя причина. Керівництво фінансової громадської організації не враховує неврожай і кризу. На взяті господарниками суми кредитори нарахували відсотки, які сьогодні вже перевищують розміри самого кредиту.

Жителі Нової Збур'ївки об'єдналися і найняли адвоката, який намагається їх захистити, а тим часом представники кредитного товариства тероризують населення, проникають у двори і погрожують описом майна.

«У планах людей найближчим часом направити на ім'я губернатора області колективне звернення, а також заяви у відділ по боротьбі з економічними злочинами Міністерства внутрішніх справ України за фактом правопорушень з боку представників кредитного товариства», — повідомляє адвокат.

Виконано за допомогою Disqus