У Німеччині спалах пташиного грипу

25 листопада 2016 88 0
У Німеччині знищують птахів через виявлення вірусу грипу
EuronewsУ Німеччині знищують птахів через виявлення вірусу грипу

У Німеччині знищили 16 тисяч індичок. Новий осередок зараження був виявлений на птахофермі в районі міста Клоппенбург в Нижній Саксонії, повідомляє Euronews.

Птахів забили у зв‘язку з виявленням у них пташиного грипу. Виявлений штам не є небезпечним для людини. Однак влада вирішила вдатися до знищення птахів, щоб не допустити поширення вірусу на інші аграрні території.

Птахівники стурбовані тим, що їх прибуток знизиться, адже наближається святковий сезон, а індики і гуси у цей період користуються великим попитом.

Нагадаємо, влада Німеччини вирішила вбити 92 тис. голів птиці, після серії випадків пташиного грипу H5N8 високого ризику, що були підтверджені по всій країні. Високо контагіозний штам неодноразово виявляли останнім часом, і влада посилила санітарні правила для ферм.

Раніше вірус виявили у німецьких землях Шлезвіг-Гольштейн і Мекленбург-Передня Померанія. Там вдалися до забиття птахів.Про виявлення агресивного пташиного вірусу грипу повідомила також низка європейських країн, зокрема, Угорщина, Австрія та Данія.

Виконано за допомогою Disqus