На Миколаївщині продали прав оренди землі на 2 млн грн

28 листопада 2016 93 0
Щорічно до місцевих бюджетів від продажу прав оренди буде надходити 430 тис. грн
economics.unian.netЩорічно до місцевих бюджетів від продажу прав оренди буде надходити 430 тис. грн

У Миколаївській області з початку цього року на земельних торгах було продано права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. За результатами продажу до місцевих бюджетів регіону надійшло 2,1 млн грн, повідомляє прес-служба головного управління держкадастру Миколаївської області.

Загальна площа наділів становить 857,55 га, а самі угіддя розташовані у Братському, Єланецькому, Березанському, Вітовському, Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському та Снігурівському районах Миколаївської області.

«Найвища відсоткова ставка річної орендної плати була зафіксована на території Єланецького району. За результатами торгів річна орендна плата на земельну ділянку площею 4,9 га склала 75,6%. Це більше 15 тис. грн. Стартовий розмір річної орендної плати передбачався у 7,5% від нормативної грошової оцінки, або 1,5 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що до кінця року, на Миколаївщині планується продати права оренди ще на 5 земельних ділянок загальною площею 349,86 га. Ділянки розташовані у Вознесенському та Новобузькому районів. Продаж прав оренди на ці наділи забезпечить щорічні надходження до місцевих бюджетів області на суму близько 430 тис. грн.

Виконано за допомогою Disqus