Павленко отримав нову посаду в УІМ

28 листопада 2016 81 0
Олексій Павленко, екс-міністр аграрної політики та продовольства України
24daily.netОлексій Павленко, екс-міністр аграрної політики та продовольства України

До команди Українського інституту майбутнього (УІМ) долучився екс-міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, пише прес-служба відомства.

В УІМ він обійняв посаду директора програми аграрно-інфраструктурного розвитку. Завдання програми – розробити стратегії та концепції розвитку аграрного сектору та інфраструктури.

«Олексій Павленко започаткував системні та масштабні перетворення в аграрному секторі нашої країни. Був запущений процес дерегуляції та приватизації, постійно розширювались ринки збуту сільськогосподарської продукції та нарощувались обсяги експорту, була розроблена та затверджена стратегія розвитку агропромислового розвитку країни, над якою працювали визнані світові та вітчизняні експерти», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що депутати та експерти називають Олексія Павленка одним із небагатьох справжніх реформаторів, котрі вміють реалізовувати і впроваджувати реформи, а не лише говорити про них.

«Олексій Павленко продовжить свою роботу з розбудови аграрної та інфраструктурної сфери в УІМ», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus