На Волині шукають альтернативу пестицидам

7 грудня 2016 82 0
В Україні вже робляться перші кроки до переходу на органічне виробництво продукції
cerclenaturelles.comВ Україні вже робляться перші кроки до переходу на органічне виробництво продукції

У Луцьку відбувся круглий стіл, присвячений органічному виробництву та проблемам, пов'язаним із застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарської продукції.

Організатором круглого столу виступила громадська організація «Екологічний рух «Твоя земля», повідомляє SuperАgronom.com з посиланням на volyn.com.ua.

Під час заходу його учасники відзначили, що в Україні вже робляться перші кроки до переходу на органічне виробництво продукції, проте без цілеспрямованої роботи та прийняття державної програми підтримки екологічних і органічних господарств досягнути успіху буде неможливо.

«Ми входимо в епоху, коли підприємці й бізнесмени, уся світова спільнота повинні працювати за принципом «зеленої економіки», ще й заробляти на цьому. Тож питання застосовувати пестициди чи ні актуальне не лише для України, а й для інших держав», — зазначила віце-президент Волинської торгово-промислової палати Інна Войло.

Акцентували увагу учасники й на недостатньому розвитку ринку біологічних засобів захисту. Зараз у Волинській області вже виробляється три види біопрепаратів, а загалом в Україні — понад десяток. Але цього ще дуже мало.

Виконано за допомогою Disqus