Полтавські аграрії намолотили 5 млн т зернових

7 грудня 2016 95 0
На Полтавщині середня урожайність зернових склала 59,8 ц/га
kurkul.comНа Полтавщині середня урожайність зернових склала 59,8 ц/га

Аграрії Полтавщини намолотили вже 5,2 млн т зернових та зернобобових культур. Це другий показник валу зерна по Україні після Вінницької області, повідомляють «Новини Полтавщини».

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, станом на 6 грудня аграрії Полтавщини обмолотили 855,1 тис. га зернових та зернобобових культур та намолотили 5,2 млн т зерна при середній урожайності 59,8 ц/га. В тому числі кукурудзи на зерно намолочено 3,5 млн т при середній врожайності 75,5 ц/га.

«Із зібраного урожаю пшениці 75% є продовольчими. Цієї кількості пшениці цілком достатньо для забезпечення потреб населення області. Це означає, що в області збережеться стала ціна на хліб. Адже річна потреба Полтавщини в продовольчій пшениці та житі становить 165 тис. т», — говорить заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Цікаво дізнатися інформацію в розрізі областей зі збору врожаю, врожайності і прогнозних даних? Тоді переходьте до спільного проекту Latifundist.com і Massey Ferguson«Урожай Онлайн 2016»!

Виконано за допомогою Disqus