Влада має не допустити колапсу в агросекторі через націоналізацію Приватбанку — Рибалка

19 грудня 2016 84 0
Сергій Рибалка, народний депутат, голова парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності
AgroPolit.comСергій Рибалка, народний депутат, голова парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності

Першочерговим завданням влади має бути недопущення втрат в аграрному секторі через націоналізацію найбільшого банку країни «ПриватБанку». Про це пише AgroPolit.com.

«Перше завдання влади – не допустити в аграрному секторі колапсу і втрат. У банку знаходяться рахунки бізнесу і завдання влади – захистити їх», — повідомив повідомив народний депутат, голова парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка.

За його словами, уряд має прослідкувати за тим, щоб гроші не втратили як громадяни, так і бізнес.

«Добре, що НБУ з урядом прийняли рішення націоналізувати ПриватБанк, а не відправити його на до ФГВФО. Наша фракція давно казала, що треба якомога швидше прискорювати вирішення проблем у фінансово-банківському секторі», — говорить Сергій Рибалка.

Він зазначив, що поганим є те, що держава не змогла знайти з акціонерами спільної точки зору, щоб за власні кошти рятувати цей банк.

Нагадаємо, згідно з даними Нацбанку, на 1 липня 2016 р. за розміром загальних активів (268,85 млрд грн) банк був найбільшим серед 108 банків, що діяли в країні.

Виконано за допомогою Disqus