ДСБУ Аграрний фонд потрібно ліквідувати — Липовий

19 грудня 2016 75 0
Олег Липовий, виконувач обов'язків генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд»
obozrevatel.comОлег Липовий, виконувач обов'язків генерального директора ДСБУ «Аграрний фонд»

Цукор державної спеціалізованої бюджетної установи (ДСБУ) «Аграрний фонд» повинен бути проданий, а сам фонд ліквідований, вважає виконувач обов'язків генерального директора ДСБУ Олег Липовий, пише «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні моє бачення одне — це повна реалізація запасів цукру, які є в ДСБУ «Аграрний фонд» і ліквідація структури як такої», — сказав він.

За його словами, варіант переробки цукру цукровими заводами з метою його подальшого зберігання на складах ДСБУ вимагає додаткових витрат бюджетних коштів і не виключає корупційну складову.

«Якщо цукрова галузь хоче цей цукор переробити, то вона може його купити, переробити і продати», — заявив керівник держустанови.

Також додав, що НАБУ і Генпрокуратура досі продовжує пошуки 30 тис. т цукру, викраденого зі складів «Аграрного фонду» в Черкаській області в кінці 2015 р.

Як повідомлялося, Міністерство аграрної політики та продовольства України вивчає можливість переробки цукру ДСБУ «Аграрний фонд» цукровими заводами для подальшого його зберігання.

Раніше в ході засідання Кабміну міністром Тарасом Кутовим було порушено питання реалізації цукру-піску в обсязі 67,4 тис. т із запасів «Аграрного фонду». За підрахунками Мінагропроду, це дозволить державі уникнути збитків на 700 млн грн, оскільки термін зберігання цукру закінчується 15 квітня 2017 р. Але в ході засідання Мін'юст заблокував проект постанови про інтервенції цукру з Аграрного фонду. Мін'юст має зауваження щодо відповідності цієї постанови ст. 9 закону «Про державну підтримку сільського господарства України».

Виконано за допомогою Disqus