Реклама

Horsch презентувала нову навісну сівалку

5 січня 2017 92 0
Horsch Express KR
fwi.co.ukHorsch Express KR

Компанія Horsch створила нову модель навісної сівалки з бороною Express KR та можливістю внесення насіння та добрив означає, що тепер сівалки компанії можуть бути доступні у двох варіантах: з внесенням виключно насіння і комбіновані моделі, повідомляє Traktorist.ua з посиланням на Farmer Weekly.

Розмір бункера було збільшено до 2000 л, тож для насіння та добрив виділяється по 1 т. Він встановлюється на раму борони таким чином, щоб уникнути нерівномірностей під час загортання ґрунту.

Сівалка виконана у кількох розмірах – 3 м, 3.5 м та 4 м робочої ширини. Express KR має певні характеристики, схожі з сівалкою Pronto, інтегрованою з бороною Horsch Kredo, для виконання остаточної підготовки ґрунту та сівби за один прохід.

Сівалка оснащена двома сошниками Horsch TurboDisc, а на кожен сошник іде чотири гумові амортизатори для перенесення ваги до 120 кг на диск.

Їх можна підняти, якщо для роботи потрібна лише борона (наприклад, для додаткової культивації на поворотних смугах), а при відпусканні чотирьох муфт можна також зняти сівалку.

Виконано за допомогою Disqus