У 2017 р. у світі зросте виробництво калійних добрив

10 січня 2017 69 0
Експерти прогнозують стримані ціни на добрива у 2017 р.
chernoplodka.ruЕксперти прогнозують стримані ціни на добрива у 2017 р.

Позитивним фактором для світової калійної галузі в 2017 році буде зростання споживання добрив в світі. Про це повідомляє «Аграрний тиждень. Україна».

На калійний ринок в найближчі роки прийдуть нові гравці, які будуть намагатися відвоювати свою частку ринку. У 2017 році очікується запуск проекту Legacy (Канада) німецького виробника K + S, чиї виробничі потужності до кінця року потенційно становитимуть 2 млн тонн на рік.

Всього з урахуванням усіх реалізованих на цей час в світі проектів приріст виробництва калійних добрив до 2025 року очікується на рівні 19 млн тонн.

«Тенденція більш низьких світових цін на основні сільськогосподарські культури, яка, згідно з прогнозами міжнародних інститутів, з високою часткою ймовірності збережеться в середньостроковій перспективі, слугуватиме основним стримуючим фактором як для зростання споживання добрив в світі, так і для підвищення їх вартості», — йдеться у повідомленні.

Водночас, є і ризики для калійного ринку. Їх експерти пов'язують з процесом укладення нового річного китайського контракту, введенням нових потужностей, динамікою сировинних ринків, макроекономічною ситуацією, стабільністю національних валют і кліматичними умовами.

Виконано за допомогою Disqus