Гібриди DuPont Pioneer отримали отримали призові місця на конкурсі урожайності у США

13 січня 2017 74 0
Гібриди кукурудзи бренду Pioneer продовжують приносити великі перемоги учасникам конкурсу врожайності
kurkul.comГібриди кукурудзи бренду Pioneer продовжують приносити великі перемоги учасникам конкурсу врожайності

Гібриди кукурудзи бренду Pioneer продовжують приносити великі перемоги учасникам конкурсу врожайності, організованому Національною асоціацією виробників кукурудзи (НАВК), повідомляє SuperАgronom.com.

НАВК вручила сім національних і 199 штатних титулів виробникам, які використовували насіння марки Pioneer і взяли участь в щорічному Національному конкурсі врожайності кукурудзи.

«Наші переможці 2016 р. продемонстрували, що тривалі інвестиції в генетику насіння в поєднанні з неперевершеною підтримкою команди професіоналів Pioneer допомагають виробникам досягати максимальної продуктивності. Успіхи в нашій дослідницькій програмі кукурудзи приносять більш високий рівень генетичної вигоди для клієнтів. У поєднанні зі збільшенням локального тестування ми досягаємо поліпшення врожайності для виробників по всьому кукурудзяному поясу», — говорить віце-президент DuPont Pioneer, регіональний директор по США і Канаді Стів Рено.

Десятки гібридів кукурудзи бренду Pioneer добре зарекомендували себе в конкурсі врожайності 2016 р. Бренд Pioneer P1197 лідирував у списку переможців, завоювавши 69 штатних і дві національні нагороди.Конкурс врожайності НАВК — це щорічне змагання серед виробників кукурудзи в США, метою якого є капіталізація високогенетичного потенціалу врожайності сучасних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку стійких нових та інноваційних методів управління, які призводять до підвищення врожайності. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи: два — для незрошуваних, два — для no-till/strip till незрошуваних, один — для no-till/strip till зрошуваних і один — для зрошуваних земель.

«Ми особливо пишаємося показниками сімейства бренду Pioneer P1197 в конкурсі врожайності. Крім того, врожайність P1197 дозволила отримати додатково понад 5 ц/га на 1,6 тис. фермерських полях з 6 тис., де цей гібрид вирощувався в порівнянні з іншими. Вітаємо переможців Pioneer в конкурсі врожайності. Наші клієнти спостерігають відмінні результати врожайності з цими продуктами, і будуть бачити ще більший успіх з нашими новими продуктами, які ми будемо пропонувати в майбутньому», — сказав Стів Рено.

Щоб ознайомитися зі списком національних переможців, показниками врожайності і списком продуктів, відвідайте pioneer.com/ncga

Виконано за допомогою Disqus